Początek terapii hiperbarycznej Antosia z autyzmem i pierwsze jego sukcesy w Centrum Hiperbarycznym Concept :)

20150716_131149

Dzisiaj pragniemy przedstawić Wam Antka 🙂 Antoś to rezolutny, chłopiec z autyzmem, który do komory wchodzi z Mamą. Bardzo lubi oglądać książeczki i pokazywać kolorowe obrazki. Początki były nieco trudne, ponieważ Antka bolały uszy. Na szczęście przejściowe kłopoty minęły i teraz już na spokojnie może wraz z Mamą poddawać się tlenoterapii hiperbarycznej. Największy uśmiech chłopca pojawia się, gdy wychodzi z komory, a w salce SI czeka już Pani Marta – nasza terapeutka 🙂 Podczas terapii pedagogicznej Antoś wspaniale współpracuje i świetnie się przy tym bawi.

U Antosia kolosalny efekt pojawił się już po 5 zabiegu!  Razem z nami w zachwyt wpadła nie tylko Mama chłopca, lecz także jego lekarz 🙂 Wszystkie osoby zaznajomione z tematyką autyzmu doskonale zdają sobie sprawę jaki to ogromny postęp . Każdemu takiemu wydarzeniu towarzyszą również indywidualne konsultacje z rodzicami które dają odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania oraz potężny zastrzyk wiedzy. Niestety nasz Antek w trakcie trwania serii zachorował na anginę połączoną z 40-stopniową gorączką.20150716_131031

Po chorobie kiedy Antek wrócił do naszego Centrum, dowiedziałyśmy się, że Antoś znacznie lepiej sypia. Wcześniej noce były wypełnione krzykami, a teraz chłopiec potrafi przespać spokojnie całą noc! Ponadto nadwrażliwość słuchowa przestała być tak dokuczliwa! Wcześniej hałasująca suszarka w łazience źle działała na uszy Antka, teraz stała się powodem do zabawy i śmiechu 🙂 Dla mamy Antka są to naprawdę duże efekty terapii hiperbarycznej i tak miłe wiadomości przekazała nam z szerokim uśmiechem na ustach i iskierką szczęścia w oczach.

Mamy ogromną nadzieję na jak najwięcej pozytywnych efektów tlenoterapii u Antosia. Razem z Mamą odbędą w naszym Centrum Hiperbarycznym 40 zabiegów w komorze hiperbarycznej połączonych z dodatkową terapią, co daje ogromny potencjał na poprawę stanu zdrowia chłopca.

PARAMETRY ZABIEGU:

  • Kliniczna komora hiperbaryczna (najnowocześniejsza w Polsce)
  • Zastosowane ciśnienie 2ATA
  • Czas trwania zabiegu wynosi 80 minut w tym 60 minut w pełnym ciśnieniu!
  • Certyfikowany 100 % tlen medyczny podawany jest z butli tlenowej (nie z koncentratora!)
  • Maska BIBS -wysoce specjalistyczny system oddychania – wydychany dwutlenek węgla nie miesza się z tlenem
  • „O-ZONE Active”  Dedykowany System Dezynfekcji Ozonowej po każdym zabiegu! 
  • Wysuwane nosze z elektrycznie regulowana wysokością, pozwalające korzystać z leczenia pacjentom bez względu na sprawność fizyczną lub stan zdrowia
  • TV- System Video  

Zespół Centrum Hiperbarycznego Concept

Informacje oraz kontakt pod numerem telefonu

Centrum Hiperbaryczne Concept:

Wrocław, Siemianowice Śląskie

Nr tel. 661 044 206

Zastosowanie hiperbarii tlenowej w autyzmie:

https://centrum-hiperbaryczne.pl/3-autyzm

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
https://www.centrum-hiperbaryczne.pl/

Odwiedź nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/centrumconcept/

(Visited 615 times, 1 visits today)
Blog Centum-Hiperbaryczne Concept

Dodaj komentarz