Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych w Świętochłowicach!

13W miniony piątek, jako przedstawicielki Centrum Hiperbarycznego Concept, miałyśmy przyjemność uczestniczyć w obchodach Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych zorganizowanym w Świętochłowicach. Poznałyśmy wiele cudownych osób, które pomimo swojej niepełnosprawności i utrudnień z nią związanych, świetnie się bawiły i aktywnie uczestniczyły w mini zawodach sportowych, a później w Zdjewystępie artystycznym. Dużo radości przyniosła nam możliwość uczestnictwa w tym radosnym dniu.

Miałyśmy również możliwość osobiście spotkać się z Rzecznikiem Osób Niepełnosprawnych- panem Norbertem Rózgą 10oraz z europosłem Parlamentu Europejskiego, Markiem Plurą. Dzień był pełen wrażeń, udało nam się nawiązać wiele fantastycznych relacji, między innymi ze stowarzyszeniami i fundacjami, takimi jak: Świętochłowickie Stowarzyszenie Na Rzecz Niepełnosprawnych „W Labiryncie”, Fundację „Pomóc Więcej” oraz Stowarzyszenie na Rzecz Autyzmu „Kokardka”. Poznałyśmy też osoby z wymienionych organizacji, m.in. pana Michała Niezgodę, panią Aleksandrę Chromik oraz panią Andżelikę Mrozek, które z wielkim sercem i pełnym zaangażowaniem, działają na rzecz osób niepełnosprawnych.

20Po zawodach i uroczystości wręczenia dyplomów, wszyscy bawiliśmy się podczas koncertu pana Mirosława Szołtyska, którego w kulisach osobiście miałyśmy przyjemność poznać. Podczas Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych, ugoszczono nas kawą i kiełbaskami z grilla, które były przepyszne! 🙂 Jesteśmy w stałym kontakcie z organizatorami wydarzenia i już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnie organizowanych akcji.

Pozdrawiamy!

Weronika & Paula

fizjoterapeutki z Centrum Hiperbarycznego Concept w Rudzie Śląskiej

www.centrum-hiperbaryczne.pl

1441977429570 17  8

 

(Visited 100 times, 1 visits today)
Blog Centum-Hiperbaryczne Concept

Dodaj komentarz