16 PKO Poznań Maraton, czyli Poznań bieganiem stoi!

IMGL9839-2W ubiegły weekend w Poznaniu odbyło się  wielkie wydarzenie sportowe. Miało ono szczególne znacznie dla naszego Centrum Hiperbarycznego ponieważ nasi wspaniali podopieczni startowali w szesnastej edycji PKO Maratonu Poznańskiego. Jedną z nich była Agnieszka Janasiak, czołowa polska maratonka,  którą wszyscy znamy z wcześniejszych spotkań oraz  Jacek Mejer- MEZO, muzyk, rodowity Poznaniak. Sportowy weekend w Poznaniu rozpoczął się już w piątek. Nasze Centrum Hiperbaryczne Concept można było zobaczyć na targach Poznań Sport Fair. Ćwiczyliśmy razem z Agnieszką, odpowiadaliśmy na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Podobnie było w sobotę, gdzie wszystkich przepełniała podekscytowaniem niedzielnego startu.

zdjęcie p. AgnieszkaI w końcu nadeszła niedziela ! 🙂 Maraton Poznański wystartował równo o godzinie 9 w niedzielne, słoneczne przedpołudnie. Wszyscy z całych sił mocno kibicowaliśmy naszym Podopiecznym. Z ogromnym zaangażowaniem trzymaliśmy za nich kciuki i wierzyliśmy w zwycięstwo.

I nie myliliśmy się  Pan Jacek osiągnął swój życiowy rekord a my nie mamy żadnych wątpliwości, że hiperbaria tlenowa miała w tym swój znaczny udział :). Jak burza na metę przybiegła także Agnieszka Janasiak  z tytułem  najlepszej poznanianki w tym biegu! 🙂 Zarówno Jacek Mezo jak i Agnieszka odbywają  właśnie zabiegi regeneracyjne w naszym Centrum. Agnieszka   opowiadała dzisiaj, że dzięki zabiegom w komorze hiperbarycznej nie odczuwa zmęczenia jak to zawsze bywało:)
Ogromnie cieszymy się, że  mogliśmy  współuczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu jakim jest Poznański Maraton . Wszystkim Zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników. Zapraszamy również na wywiad z Panem Jackiem Mejerem, który ukaże się już wkrótce.

Klaudia, Dagmara oraz Letycja

Fizjoterapeutki Centrum Hiperbarycznego Concept

(Visited 138 times, 1 visits today)
Blog Centum-Hiperbaryczne Concept

Dodaj komentarz