Wspólne granie Centrum Hiperbarycznego Concept i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2016

wosp_0

 

W tym roku po raz pierwszy jako Centrum Hiperbaryczne Concept z ogromną przyjemnością wzięliśmy czynny udział w 24 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Naszymi aukcjami były:

  1. Indywidualna konsultacja dla rodziców dot. planowania procesu leczenia  i rehabilitacji dziecka z dr n. o zdr. Anną Kostiukow + 1 zabieg tlenoterapii hiperbarycznej w Centrum Hiperbarycznym Concept w Poznaniu

Wielkimi wygranymi okazały się  Michasia oraz Helenka. To niesamowite dziewczynki, które z pomocą rodziców wspierały Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Postanowiły one przekazać konsultację wraz z sesją tlenoterapii hiperbarycznej, mamie dziecka z autyzmem. 8 letni Marcin wraz z mamą Justyną odbyli konsultacje, a także zabieg w Centrum Hiperbarycznym Concept. Spotkania zaowocowały ustaleniem planu diagnostyczno-terapeutycznego na najbliższe tygodnie.  Taka postawa Dziewczynek jest godna naśladowania! Bardzo cieszymy się, że na swojej drodze możemy spotykać wyjątkowe osoby o tak dobrych sercach.

20160129_165245

 

 12557767_1707940182785505_974339639_o

2.Indywidualny trening biegowy z czołową Polską Maratonką Agnieszką Janasiak + regeneracyjny zabieg tlenoterapii hiperbarycznej w Centrum Hiperbarycznym Concept w Poznaniu!

Ta licytacja również cieszyła się bardzo dużym powodzeniem! Szczęśliwą wygraną została Pani Aleksandra! Już wkrótce odbędzie się trening biegowy pod okiem  Agnieszki Janasiak – Poznańskiej biegaczki, srebrnej medalistki Mistrzostw Polski,  wielokrotnej zwyciężczyni zawodów sportowych, fizjoterapeutki oraz biegowego trenera personalnego. Zakres treningu zostanie dostosowany do indywidualnych potrzeb Pani Aleksandry. Zwieńczeniem treningu będzie regeneracyjny zabieg w komorze hiperbarycznej.

  1. Pakiet 5 zabiegów w Centrum Hiperbarycznym Concept

Największe emocje wzbudziła właśnie ta licytacja. Komora hiperbaryczna jest rewelacyjnym zabiegiem długowieczności, ponieważ powoduje między innymi ośmiokrotny wzrost komórek macierzystych, które krążąc po organizmie docierają do uszkodzonych komórek i tkanek powodując ich regenerację. Z hiperbarii tlenowej korzystają znane osoby zarówno ze świata polityki jak i show-biznesu : Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska, Piotr Rubik, Małgorzata Potocka, Magda Umer, Grażyna Szapołowska. Zwycięski pakiet trafił w ręce mieszkańca wschodniej części Polski Pana Wiesława. Już niedługo zostanie wykorzystany w Poznańskim oddziale Centrum Hiperbarycznego Concept.

Bardzo cieszymy się ze nasz udział w aukcji i zebrane pieniądze mogą zasilić Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a tym samym pomóc małym pacjentom, którzy z racji spotykania w naszej pracy są nam bardzo bliscy.

  PARAMETRY ZABIEGU:

  • Kliniczna komora hiperbaryczna (najnowocześniejsza w Polsce)
  • Zastosowane ciśnienie 2ATA
  • Czas trwania zabiegu wynosi 80 minut w tym 60 minut w pełnym ciśnieniu!
  • Certyfikowany 100 % tlen medyczny podawany jest z butli tlenowej (nie z koncentratora!)
  • Maska BIBS -wysoce specjalistyczny system oddychania – wydychany dwutlenek węgla nie miesza się z tlenem
  • „O-ZONE Active”  Dedykowany System Dezynfekcji Ozonowej po każdym zabiegu! 
  • Wysuwane nosze z elektrycznie regulowana wysokością, pozwalające korzystać z leczenia pacjentom bez względu na sprawność fizyczną lub stan zdrowia
  • TV- System Video  

Fizjoterapeuci Centrum Hiperbarycznego Concept

Informacje oraz kontakt pod numerem telefonu

Centrum Hiperbaryczne Concept:

Wrocław, Siemianowice Śląskie

Nr tel. 661 044 206

Zapraszamy na naszą stronę internetową;

https://centrum-hiperbaryczne.pl/

Odwiedź nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/centrumconcept/

12584134_1707940319452158_496489635_n

(Visited 72 times, 1 visits today)
Blog Centum-Hiperbaryczne Concept

Dodaj komentarz