Centrum Hiperbaryczne Concept po raz trzeci zawitało do Konina! :)

Tak to już nasze trzecie spotkanie z dziećmi z Konina. Centrum Hiperbaryczne Concept czuje się tu jak w domu! 🙂 Z tym miastem wiąże się wiele wspomnień, przyjaźni i niezapomnianych chwil, których dostarczyły nam poznane dzieci i ich rodziny. Tym razem poznamy nowych Podopiecznych jak również ponownie spotkamy się ze znanymi nam rodzinami. Po pierwszych dniach trwania turnusu możemy powiedzieć, że będzie to wyjątkowy czas.

Pragniemy przedstawić Wam Podopiecznych wakacyjnego turnusu Hiperbarycznego w Koninie:)

Adrian

Z samego rana przychodzi do nas 9 letni Adrian z mamą i siostrą. Chłopiec ten to prawdziwy gentelman! Mówi pełnymi zdaniami w bardzo grzeczny sposób. Chłopiec jest fanem Gwiezdnych Wojen. W trakcie każdego zabiegu głośno odliczamy 10 sekund do wyrównania ciśnienia w komorze, tak aby Kapitan statku kosmicznego mógł wystartować! Adrian jak przystało na prawdziwego kapitana dopytuje „czy silniki są gotowe?” „czy pokład jest bezpieczny?” Towarzysząca spoza komory siostra kibicuje starszemu bratu. Wspólnie z rodzicami liczymy na poprawę koncentracji chłopca.

Amelka to 2,5 roczna dziewczynka z autyzmem. Z dnia na dzień wchodzi do komory coraz odważniej! W komorze hiperbarycznej Amelka najbardziej lubi zajęcia manualne. U Amelki rodzina najbardziej czeka na poprawę komunikacji oraz pojawienie się naśladownictwa. Trzymamy kciuki!

Amelka

Pozostali Milusińscy są Wam bardzo dobrze znani!

8 letni Jasiek z autyzmem towarzyszy nam podczas każdego turnusu w swoim mieście! Nie wyobrażamy sobie być w Koninie bez naszego Jaśka! 🙂 Chłopiec należy do grupy dzieci, które odbyły największą liczbę zabiegów w trakcie turnusów wyjazdowych jak również stacjonarnych. To liczba bliska 100 zabiegów. Brawo Jasiek! Wytrwale kontynuujemy terapię czekając na kolejne „milowe kroki” w rozwoju chłopca!Jasiek

Zosia tak jak pamiętacie jest prawie 2 letnią dziewczynką z mózgowym porażeniem dziecięcym u której utrzymuje się wzmożone napięcie mięśniowe. Po styczniowym turnusie hiperbarycznym rodzice zaobserwowali u córki pozytywne efekty w rozwoju motorycznym dziecka. Korzystając z przyjazdu Centrum Hiperbarycznego Concept, rodzice zdecydowali się na powtórzenie serii zabiegów dla swojego dziecka. Wspólnie czekamy na obniżenie napięcia mięśniowego u dziewczynki. Od naszego ostatniego spotkania Zosia zdecydowanie urosła, a szeroki uśmiech nie schodzi z jej twarzy:-)

Zosia

Jesteśmy bardzo ciekawi efektów hiperbarii tlenowej które pojawią się u naszych Podopiecznych z Konina!

Dagmara, Letycja i Piotr – Fizjoterapeuci Centrum Hiperbarycznego Concept

 Zastosowanie HBOT w leczeniu autyzmu
http://www.centrum-hiperbaryczne.pl/3-autyzm
Zastosowanie HBOT w leczeniu mózgowego porażenia dziecięcego
http://www.centrum-hiperbaryczne.pl/89-mozgowe-porazenie-dzieciece
Sprawdź turnusy wyjazdowe w Twojej okolicy!
http://www.centrum-hiperbaryczne.pl/76-szkolenia-z-formularzem
(Visited 350 times, 1 visits today)
Blog Centum-Hiperbaryczne Concept

1 komentarz do wpisu “Centrum Hiperbaryczne Concept po raz trzeci zawitało do Konina! :)”

Dodaj komentarz