Całkowite odzyskanie słuchu w Centrum Hiperbarycznym Concept :)

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Panią Aleksandrę oraz jej niesamowite efekty działania tlenoterapii hiperbarycznej w nagłej głuchocie. Pani Ola uczęszczała na zabiegi codziennie przez 3 tygodnie.

U Pani Aleksandry głuchota jak sama opowiedziała pojawiła się nagle, bez żadnej przyczyny. Pacjentka weszła do kuchni jak co dzień i w jednym momencie prawie całkowicie przestała słyszeć na prawe ucho. Pani Aleksandra natychmiast po incydencie udała się do laryngologa, który zalecił kurację sterydami, a gdy nastąpi częściowe odzyskanie słuchu – tlenoterapię. W momencie kiedy leczenie sterydami nie przyniosło żadnego efektu, lekarz przestał pokładać nadzieje również w tlenoterapii i zasugerował aby Pani Ola dała sobie spokój i kupiła sobie aparat słuchowy. Takie słowa jeszcze bardziej zmotywowały Panią Aleksandrę oraz jej rodzinę do walki o odzyskanie choć częściowo słuchu. Skontaktowała się z Naszą placówką telefonicznie i umówiła się na pierwszy zabieg.

Pani Ola kiedy zaczęła zabiegi w naszym Centrum przyznała, że na początku miała pewne obawy „wydawało mi się, że komora jest mała i będę się bała leżeć tam sama przez taki długi czas. Okazało się, że zabieg był przyjemny, komora przyjazna, a ja  rozluźniona.”

Nasza Pacjentka podzieliła się z nami również informacją, że całe zdarzenie związane z utratą słuchu źle wpłynęło na jej psychikę, a co ważne że po kilku zabiegach w komorze hiperbarycznej stres i napięcie odpuściły.

Z zabiegu na zabieg słuch Pani Aleksandry stopniowo się poprawiał o czym na bieżąco byliśmy informowani. Po zakończonym cyklu zabiegów w komorze hiperbarycznej Pacjentka udała się ponownie do laryngologa i mimo, że sama zaobserwowała u siebie wyleczenie, chciała aby to lekarz ustalił stopień poprawy, przeprowadzając specjalistyczne badania. Po wizycie Pani Aleksandra przekazała nam informację:

„Lekarz potwierdził i badania wykazały, że słuch w prawym uchu został nie tylko odzyskany, ale jest prawie idealny, oprócz jednego dźwięku, który jeszcze nie jest przeze mnie wyłapywany tak szybko.”

Kolejny raz jest to dla Nas dowód na to, że szybkie podjęcie leczenia w komorze hiperbarycznej w nagłej głuchocie skutkuje praktycznie zawsze 100% wyleczeniem.

Bardzo cieszymy się z efektów Pani Aleksandry! Jak się okazuje – nie zawsze aparat słuchowy jest jedynym rozwiązaniem jaki musimy zastosować w przypadku utraty słuchu! :):)

PARAMETRY ZABIEGU:

  • Kliniczna komora hiperbaryczna (najnowocześniejsza w Polsce)
  • Zastosowane ciśnienie 2ATA
  • Czas trwania zabiegu wynosi 80 minut w tym 60 minut w pełnym ciśnieniu!
  • Certyfikowany 100 % tlen medyczny podawany jest z butli tlenowej (nie z koncentratora!)
  • Maska BIBS -wysoce specjalistyczny system oddychania – wydychany dwutlenek węgla nie miesza się z tlenem
  • „O-ZONE Active”  Dedykowany System Dezynfekcji Ozonowej po każdym zabiegu! 
  • Wysuwane nosze z elektrycznie regulowana wysokością, pozwalające korzystać z leczenia pacjentom bez względu na sprawność fizyczną lub stan zdrowia
  • TV- System Video  

Fizjoterapeuci Centrum Hiperbarycznego Concept

Informacje oraz kontakt pod numerem telefonu

Centrum Hiperbaryczne Concept:

Wrocław, Siemianowice Śląskie, Rzeszów

Nr tel. 661 044 206

Zastosowanie hiperbarii tlenowej w leczeniu nagłej głuchoty:
https://www.centrum-hiperbaryczne.pl/23-nagla-gluchota

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
https://www.centrum-hiperbaryczne.pl/

Odwiedź nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/centrumconcept/

 

 

(Visited 1 452 times, 1 visits today)
Blog Centum-Hiperbaryczne Concept

Dodaj komentarz