REWELACYJNE EFEKTY U PANA STANISŁAWA Z TRUDNO GOJĄCĄ SIĘ RANĄ W CENTRUM HIPERBARYCZNYM CONCEPT

Chcielibyśmy przedstawić Państwu przesympatycznego Pana Stanisława 😊. Pan Stanisław zgłosił się do nas z bardzo rozległą i trudno gojącą się raną od kilku miesięcy na prawym podudziu, która powstała z powodu miażdżycy.

Nasz Pacjent zmaga się z problemami kardiologicznymi już od dłuższego czasu, co jest głównym powodem powstania rany. Wcześniej, na skutek niedokrwienia, doszło do amputacji lewej kończyny dolnej.

Gdy po ostatniej operacji rana na prawym podudziu nie goiła się, a wszystkie metody leczenia zostały wykorzystane, chirurg naczyniowy zaproponował Panu Stanisławowi skorzystanie z terapii w komorze hiperbarycznej. Rodzina postanowiła nie czekać, jak najszybciej chcieli rozpocząć serię zabiegów i ratować drugą nogę. Tak też trafili do naszego Centrum  Hiperbarycznego Concept 😊 .

Początkowo, Pan Stanisław zdecydował się na skorzystanie z serii 10 zabiegów w naszej klinicznej komorze hiperbarycznej – odbywały się one codziennie, w ciśnieniu 2ATA z podaniem czystego tlenu medycznego. Pacjent nie miał żadnych problemów ze zmianą ciśnienia, a czas spędzony w komorze umilały mu filmy 😊.

Już po pierwszym zabiegu Pan Stanisław zobaczył różnicę – z rany przestała się sączyć ropa i osocze, również zmienił się jej kolor!

Po widocznych efektach które uzyskaliśmy w 1 serii, Pan Stanisław od razu zdecydował się na zwiększenie ilości zabiegów. Łącznie, terapia w naszej klinicznej komorze hiperbarycznej składała się z 30 zabiegów. Po zakończeniu serii zabiegów rana zmieniła się diametralnie a chirurg naczyniowy, który polecił terapię hiperbaryczną zauważył znaczną poprawę w przepływie krwi oraz tętnie, do tego stopnia, że zaplanował kolejną wizytę kontrolną dopiero za pół roku a Pan Stanisław w tym momencie zakończył leczenie w naszym centrum😊.

PARAMETRY ZABIEGU:

  • Kliniczna komora hiperbaryczna (najnowocześniejsza w Polsce)
  • Zastosowane ciśnienie 2ATA
  • Czas trwania zabiegu wynosi 80 minut w tym 60 minut w pełnym ciśnieniu!
  • Certyfikowany 100 % tlen medyczny podawany jest z butli tlenowej (nie z koncentratora!)
  • Maska BIBS -wysoce specjalistyczny system oddychania – wydychany dwutlenek węgla nie miesza się z tlenem
  • „O-ZONE Active”  Dedykowany System Dezynfekcji Ozonowej po każdym zabiegu! 
  • Wysuwane nosze z elektrycznie regulowana wysokością, pozwalające korzystać z leczenia pacjentom bez względu na sprawność fizyczną lub stan zdrowia
  • TV- System Video  

Fizjoterapeuci  Centrum Hiperbarycznego Concept

Informacje oraz kontakt pod numerem telefonu

Centrum Hiperbaryczne Concept:

Wrocław, Siemianowice Śląskie

Nr tel. 661 044 206

Zastosowanie Tlenoterapii Hiperbarycznej w trudno gojących się ranach:
https://centrum-hiperbaryczne.pl/177-trudno-gojace-sie-rany

 Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
https://www.centrum-hiperbaryczne.pl/

 Odwiedź nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/centrumconcept/

 

(Visited 638 times, 1 visits today)
Blog Centum-Hiperbaryczne Concept

Dodaj komentarz