„Antoś zaczął mówić zdaniami, stał się samodzielny, dużo więcej rozumie”- wywiad z mamą 6-letniego Antka z autyzmem :)

Przedstawiamy Państwu wywiad z Panią Emilią – mamą 6 letniego Antosia, który zmaga się z opóźnionym rozwojem psycho-ruchowym oraz cechami autystycznymi. Antoś to wesoły chłopiec, który wraz z mamą odbywa  kolejną serię zabiegów w naszej klinicznej komorze hiperbarycznej 😊

          I. Co spowodowało, że zdecydowali się Państwo na rozpoczęcie leczenia Antosia w komorze hiperbarycznej?

     – Ciocia znalazła ulotkę w Jaworze, poczytałam i stwierdziłam, że to może pomóc Antosiowi. Ważny też był fakt, że Fundacja Cząstka Ciebie dofinansowała nam zabiegi. Pomyśleliśmy, że warto spróbować i zaufać nowej technologii i wiedzy medycznej. Rozmowy z obsługą zrobiły na Nas dobre wrażenie i utwierdziły w decyzji.

 

         II. Jakie efekty pojawiły się u Antosia po wcześniejszej serii zabiegów?

     – Przede wszystkim poprawił się wzrok i zmniejszył się zez o 3 stopnie. Antoś zrobił się zdecydowanie bardziej aktywny, rozwinęła się mowa, Antek dotychczas mówił pojedyncze słowa, a po zabiegach zaczął mówić zdaniami. Zdecydowanie więcej rozumie. Antoś nauczył się  zgłaszać potrzeby fizjologiczne i sam korzystać z toalety. W końcu mogliśmy zrezygnować z pampersów.

 

         III. Jakie Antoś przeszedł leczenie w komorze hiperbarycznej?

     – Myślałam, że zabiegi będzie gorzej znosił, ale chyba polubił te seanse bajkowe z Maxem i Ruby.

 

 

        IV. Jak zmieniło się Państwa życie po osiągnięciu takich efektów przez Antka?

    – Jesteśmy szczęśliwi, że Antoś zrobił krok naprzód, jest bardziej samodzielny, jest nam łatwiej komunikować się z nim. Nastawiło nas to pozytywnie co do dalszej przyszłości Antka.

 

       V. Teraz Antek odbywa kolejną serię zabiegów.  Co spowodowało, że zdecydowaliście się Państwo na powtórzenie leczenia w komorze hiperbarycznej?


    – Po każdej serii zabiegów obserwowaliśmy kolejne kroki naprzód w rozwoju Antosia. Zależało nam na pogłębieniu pozytywnych efektów.

 

       VI. Co powiedzielibyście Państwo rodzicom wahającym się przed rozpoczęciem terapii w komorze hiperbarycznej dla swojego dziecka?

    – Żeby koniecznie spróbowali i dali szansę swojemu dziecku. Tej metody leczenia nie zastąpi się tabletkami ani ćwiczeniami. Pogłębia ona rezultaty rehabilitacji. Mamy przekonanie, że tą metodą możemy skutecznie wesprzeć rozwój układu nerwowego.

 

 

Zespół Centrum Hiperbarycznego Concept

Informacje oraz kontakt pod numerem telefonu

Centrum Hiperbaryczne Concept:

Wrocław, Siemianowice Śląskie, Rzeszów

Nr tel. 733 29 29 29

Zastosowanie hiperbarii tlenowej w autyzmie:

https://centrum-hiperbaryczne.pl/3-autyzm

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
https://www.centrum-hiperbaryczne.pl/

Odwiedź nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/centrumconcept/

(Visited 309 times, 1 visits today)
Blog Centum-Hiperbaryczne Concept

Dodaj komentarz