Rozpoczęcie leczenia niegojącej się rany w Centrum Hiperbarycznym CONCEPT – wywiad z Panem Markiem

 

Zapraszamy Państwa do przeczytania wywiadu z  41 letnim Panem Markiem chorującym na cukrzycę, który rozpoczął leczenie w komorze hiperbarycznej z powodu trudno gojącej się rany.

  1. Od kiedy boryka się Pan z cukrzycą i kiedy pojawiła się pierwsza rana?

– Z cukrzycą borykam się od trzydziestu lat. Przez pierwsze lata choroba przebiegała bez większych komplikacji, aż do 2015 roku gdzie doznałem pierwszego wypadku w którym doszło do poparzenia stopy i powstania pierwszej rany.

  1. Skąd Pan się o nas dowiedział i czy słyszał Pan wcześniej o leczeniu w komorze hiperbarycznej?

– O centrum hiperbarycznym CONCEPT dowiedziałem się przeglądając internet szukając placówek medycznych które zajmują się taką formą terapii. Czy słyszałem o leczeniu w tego typu komorach? Tak, leczenie hiperbaryczne jest mi znane z leczenia między innymi oparzeń, a także zatruć tlenkiem węgla.

  1. Co spowodowało, że zdecydował się Pan rozpocząć u nas leczenie?

– Jednym z powodów dla których zdecydowałem się na zabiegi w Centrum Hiperbarycznym CONCEPT było to że jeden z oddziałów znajdował się nieopodal mojego miejsca zamieszkania jak również pozytywna opinia pacjentów na Państwa  temat. Jednakże o tym, że podjąłem właściwą decyzję co do wyboru Państwa centrum przekonała mnie rozmowa z Panią manager Centrum Hiperbarycznego CONCEPT, która w sposób profesjonalny podeszła do rozmowy i przedstawiła mi cały proces i przebieg zabiegów, a także wskazań jak również przeciwwskazań do podjęcia terapii.

  1. Jak się Pan czuł po pierwszym zabiegu?

– Do pierwszego zabiegu ze względu na to, że było to nowe doświadczenie w moim życiu podchodziłem powiem szczerze z ciekawością i pewnymi obawami jak to będzie, a co do mojego samopoczucia po pierwszym zabiegu powiem krótko było i jest OK.

  1. Jakie są Pana odczucia po 5 zabiegach?

– No cóż z perspektywy tych kilku zabiegów widzę, iż można porzucić wszelkie obawy. A mówiąc szczerze to zauważyłem,  że rana się zmniejsza i oczyszcza w końcu o taki efekt przecież chodzi 🙂

 

Poniżej przedstawiamy zdjęcie rany Pana Marka przed rozpoczęciem leczenia. Już wkrótce pokażemy zdjęcie po zakończeniu zabiegów w komorze hiperbarycznej.

Fizjoterapeuci Centrum Hiperbarycznego Concept

Informacje oraz kontakt pod numerem telefonu:
Wrocław, Rzeszów, Siemianowice Śląskie, Kraków

Nr tel. 733 29 29 29

Link do zastosowania HBOT w trudno gojących się ranach:
http://blog.centrum-hiperbaryczne.pl/category/2-trudno-gojace-sie-rany/

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
https://www.centrum-hiperbaryczne.pl/

Odwiedź nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/centrumconcept/

 

(Visited 184 times, 1 visits today)
Blog Centum-Hiperbaryczne Concept

Dodaj komentarz