Terapia komórkami macierzystymi połączona z leczeniem w Centrum Hiperbarycznym Concept 4 letniego Bartusia

dav

Przedstawiamy 4 letniego Bartusia z kruchością chromosomu X i autyzmem <3. Rodzice Bartka zdecydowali się na rozpoczęcie leczenia w komorze hiperbarycznej synka aby wzmocnić efekt podania komórek macierzystych.

Stosowanie hiperbarii tlenowej przed oraz po podaniu komórek macierzystych jest bardzo powszechnie polecane przez lekarzy, ponieważ powoduje zwiększenie żywotności komórek, tworzenie bogatej w tlen atmosfery umożliwiającej komórkom funkcjonowanie w warunkach optymalnych oraz zmniejszenie ryzyka odrzucenia przeszczepu.

Bartuś odbył 10 zabiegów w komorze hiperbarycznej i oprócz wsparcia podania komórek macierzystych pojawiły  się inne efekty w większości  towarzyszące leczeniu w komorze hiperbarycznej. Rodzice zaobserwowali efekty u synka  – Bartuś stał się bardziej energiczny, znacznie więcej wokalizuje, a napięcie spastyczne zdecydowanie się zmniejszyło!

Bartuś bardzo polubił zabiegi w naszej komorze, czuje się w niej prawie jak u siebie w domu 😊. Do komory wchodzi razem z tatą, a czas zabiegu upływa im na oglądaniu ulubionych bajek Bartka 😊.

Z niecierpliwością czekamy na powrót Bartka na zabiegi po kolejnym podaniu komórek macierzystych – wszyscy jesteśmy ciekawi jakie efekty przyniesie kolejna seria zabiegów 😊.

Fizjoterapeuci Centrum Hiperbarycznego Concept

Informacje oraz kontakt pod numerem telefonu

Centrum Hiperbaryczne Concept:

Wrocław, Siemianowice Śląskie, Rzeszów

Nr tel. 733 29 29 29

Zastosowanie hiperbarii tlenowej w leczeniu autyzmu:
http://www.centrum-hiperbaryczne.pl/3-autyzm

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
https://www.centrum-hiperbaryczne.pl/

Odwiedź nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/centrumconcept/

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 209 times, 1 visits today)
Blog Centum-Hiperbaryczne Concept

Dodaj komentarz