Wielkie odliczanie rozpoczęte! Nasz charytatywny Bieg Firmowy już w najbliższą sobotę!!!

Dokładnie pamiętamy chwilę, kiedy ponad miesiąc temu z wielką ekscytacją zapisywaliśmy naszą drużynę na sztafetowy, charytatywny Bieg Firmowy we Wrocławiu. Rozpoczęliśmy wtedy planowanie treningów, położyliśmy nacisk na zdrowe odżywianie i oczywiście regenerację organizmu w komorze hiperbarycznej 🙂

Ani się obejrzeliśmy a wyczekiwany dzień startu zbliżył się w kalendarzu na tyle, że rozpoczęliśmy oficjalnie WIELKIE ODLICZANIE! Równocześnie pomyśleliśmy, że warto przedstawić naszym czytelnikom wszystkich uczestników drużyny Centrum Hiperbarycznego Concept (abyście wiedzieli, za kogo trzymać kciuki! 😛 ):

TOMASZ KŁONOWSKI: na co dzień Pan Tomasz realizuje się jako zawodowy kierowca, natomiast po godzinach pracy, niczym prawdziwy 'Supermen’ przemienia się w pasjonata biegania, który z tym sportem związany jest już od 7 lat. Osiągnięcie wyniku 2h 40 min w tegorocznym Maratonie Barcelońskim to tylko jedno z wielu wspaniałych osiągnięć naszego zawodnika. Niezwykłe sportowe zacięcie oraz talent pozwoliły Panu Tomaszowi uplasować się w pierwszej setce najlepszych maratończyków w Polsce!

Czym dla Ciebie jest udział w Charytatywnym Biegu Firmowym?

TOMASZ: ,,Pomaganie innym daje mi ogrom satysfakcji. Jeśli w dodatku mogę to robić poprzez bieganie – moją największą pasję, daje mi to podwójnie dużo radości!”.

NATALIA TKACZ: fizjoterapeutka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na co dzień opiekująca się Pacjentami Centrum Hiperbarycznego Concept. Zagorzała miłośniczka wycieczek górskich, biegania, jogi oraz podróży rowerowych. Dwa lata temu wraz z dwoma przyjaciółkunnamedami dojechała na rowerze z Wrocławia do Grecji a miesiąc temu ukończyła swój pierwszy półmaraton na trasie 9 Półmaratonu Ślężańskiego.

Czym dla Ciebie jest udział w Charytatywnym Biegu Firmowym?

NATALIA:,,Jako fizjoterapeuta w codziennej pracy mam kontakt z pacjentami borykającymi się z większą lub mniejszą niepełnosprawnością. Wiem jak wiele znaczy dla nich nawet najmniejszy gest wsparcia… To wspaniałe, że sportową pasję można w dzisiejszych czasach połączyć z pomaganiem innym! Dlatego też, każdy startujący w Biegu Firmowym zawodnik jest wygranym już na starciMatnere! Chęć uczynienia dobra dla kogoś potrzebującego to największe życiowe zwycięstwo! :)”

PAWEŁ MATNER: fizjoterapeuta, trener biegania i utytułowany biegacz w jednym 🙂 Zajęcie drugiego miejsca na zeszłorocznym Półmaratonie Poznańskim oraz dwukrotne zwycięstwo w City Trail Grand Prix Wrocław 2014/2015 z pobiciem rekordu trasy to tylko niektóre dokonania tego niezwykle utalentowanego sportowca. Jeśli tak jak my chcecie trenować pod okiem tego wspaniałego trenera zapraszamy na jego stronę internetową: http://www.matnerrunning.pl/

Czym dla Ciebie jest udział w Charytatywnym Biegu Firmowym?:

PAWEŁ: ,,Udział w biegu firmowym jest dla mnie czymś nowym. Nigdy nie miałem okazji brać udziału w tego typu biegach, będzie to nowe przeżycie. Jednocześnie możliwość wsparcia akcji charytatywnej wywarła na mnie chęć podzielenia się swoimi kilometrami. Bieganie to szczęście, dziel je z innymi”

AGNIESZKA JANASIAK: Fizjoterapeutka, instruktor jogi i biegania a przede wszystkim – zapalona i utytułowana maratonka! Ma na koncie wiele zwycięstw wjanasiak aga biegach ulicznych na terenie Polski i poza granicą naszego kraju. Najważniejsze to m.in. Wicemistrzostwo Polski w maratonie w Dębnie w 2009( 2:38:15), II miejsce w Poznań Marathon – 2009 z rek. Życ. 2:37:33, III miejsce w Galaxy International Marathon Macau. W ubiegły weekend była pierwszą kobietą na mecie biegu 'Wings for Life’ w Poznaniu, z przepięknym dystansem 38,82 km podarowanym osobom z chorobami rdzenia kręgowego.


Czym dla Ciebie jest udział w Charytatywnym Biegu Firmowym?:

AGNIESZKA: ,,Niejednokrotnie wiele osób udzieliło mi pomocy kiedy byłam w potrzebie. Doskonale wiem jak ważna jest, często nawet najmniejsza pomoc! Biegać – czyli robić to, co kocham najbardziej pomagając równocześnie innym? Nie ma chyba większej radości!”.

szymon

SZYMON LASZCZYŃSKI: zawodowo zajmuje się uprawą ziemi, natomiast nadmiar energii nie pozwala mu na bierny odpoczynek na kanapie. Po zakończonej pracy najlepszą metodą na relaks jest przecież założenie butów biegowych i ruszenie na trening 🙂 Pan Szymon swoje rekordy biegowe poprawia w zdumiewającym tempie pod okiem trenera Pawła Matnera.

Czym dla Ciebie jest udział w Charytatywnym Biegu Firmowym?: Pomaganie innym poprzez bieganie to dla mnie podwójna przyjemność. Już nie mogę doczekać się sobotniej rywalizacji – chociaż brałem już udział w wielu zawodach jeszcze nigdy nie przyświecał im tak szczytny cel!”.

Zapraszamy wszystkich którzy chcą dopingować nas na biegu – bądźcie naszymi skrzydłami! 🙂 Z Waszym wsparciem przecież nie ma rzeczy niemożliwych! Charytatywny Bieg Firmowy odbędzie się 14.05.2016r o godz. 12:00 na Stadionie Lekkoatletycznym AWF we Wrocławiu przy ul. Paderewskiego 35.

Biegniemy dla Podopiecznych Fundacji Everest: http://www.biegfirmowy.pl/dla-kogo-biegniemy/

 A po zakończonych zmaganiach drużyn, zapraszamy do naszego Namiotu Wypoczynkowego na wspólne spotkanie, rozmowy, wymianę uścisków oraz uśmiechu 🙂

Liczymy na Was!!! Do zobaczenia w sobotę! 🙂

biegos

  PARAMETRY ZABIEGU:

  • Kliniczna komora hiperbaryczna (najnowocześniejsza w Polsce)
  • Zastosowane ciśnienie 2ATA
  • Czas trwania zabiegu wynosi 80 minut w tym 60 minut w pełnym ciśnieniu!
  • Certyfikowany 100 % tlen medyczny podawany jest z butli tlenowej (nie z koncentratora!)
  • Maska BIBS -wysoce specjalistyczny system oddychania – wydychany dwutlenek węgla nie miesza się z tlenem
  • „O-ZONE Active”  Dedykowany System Dezynfekcji Ozonowej po każdym zabiegu! 
  • Wysuwane nosze z elektrycznie regulowana wysokością, pozwalające korzystać z leczenia pacjentom bez względu na sprawność fizyczną lub stan zdrowia
  • TV- System Video  

Informacje oraz kontakt pod numerem telefonu

Centrum Hiperbaryczne Concept:

Wrocław, Siemianowice Śląskie

Nr tel. 661 044 206

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

https://www.centrum-hiperbaryczne.pl/

Odwiedź nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/centrumconcept/

 

(Visited 186 times, 1 visits today)
Blog Centum-Hiperbaryczne Concept

Dodaj komentarz