Jesteśmy na podium! :D Wielki sukces Centrum Hiperbarycznego Concept w charytatywnym Biegu Firmowym!

zwycięstwo

Witajcie kochani! W sobotę 19.05.2016 r odbył się długo przez nas wyczekiwany Bieg Firmowy – cały dochód z tego wspaniałego wydarzenia przeznaczony został dla podopiecznych Fundacji Everest.

hubertoliwier7 – letniego Huberta – cierpiącego na bardzo rzadką chorobę genetyczną – mukolipidozę oraz 7 – letniego Oliwiera zmagającego się z mózgowym porażeniem dziecięcym

W radosnej, prawdziwie integracyjnej atmosferze, zmagania na biegowej trasie sztafety podjęło aż 5000 zawodników! Drużyny każdej z firm liczyły po 5 reprezentantów i mogły składać się albo z samych Pań lub Panów lub zawierać skład mieszany. Każdy z zawodników sztafety miał do pokonania dystans 5 km. I teraz najważniejsza, najbardziej wzruszająca dla nas informacja:

W kategorii drużyn mieszanych zespół Centrum Hiperbarycznego Concept zajął II miejsce! Spośród 662 drużyn o mieszanym składzie to właśnie my dobiegliśmy na metę jako drudzy, z łącznym czasem 1:38:06 🙂

• my

Zabawa była przednia, pogoda wspaniała a uśmiechnięci zawodnicy pozostałych drużyn sprawili, że niezwykła atmosfera tego charytatywnego wydarzenia pozostanie nam w pamięci już na zawsze 🙂

Czy ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości co do niezwykłej mocy tlenu hiperbarycznego jako naturalnej metody wspomagającej trening? Nasi zawodnicy już od dziś regenerują się w komorze hiperbarycznej po mocnym, sobotnim starcie oraz zbierają siły na kolejne biegowe zmagania.

A Wam, kochani Czytelnicy, dziękujemy serdecznie za wsparcie, którego nam udzieliliście – każdy z nas wyraźnie czuł na trasie jak mocno trzymacie za nas kciuki 😉 Dla tych, którzy nie mogli towarzyszyć nam na trasie przygotowaliśmy małą fotorelację: