Konferencja „Edukacja dzieci z niepełnosprawnością”- Poznań 24.02.2017r.

Na zaproszenie Dyrekcji przedszkola ‘Zielony Gaik’, mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako prelegenci w konferencji ‘Edukacja dzieci z niepełnosprawnością’.

W trakcie konferencji wysłuchaliśmy bardzo ciekawych przemówień terapeutów, psychologów i pedagogów. Zostało przekazane wiele cennych informacji dotyczących holistycznej opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym, nie tylko w zakresie edukacji ale również rehabilitacji.

Tematem naszego wystąpienia była ‘Tlenoterapia hiperbaryczna jako metoda lecznicza zaburzeń neurorozwojowych’. W trakcie swojej prelekcji mieliśmy okazje zapoznać wszystkich uczestników konferencji z jedną z najnowocześniejszych metod leczenia. Zaprosiliśmy również wszystkich na bezpłatny zabieg voucherowy, jako praktyczna część naszego wystąpienia. Z ogromną przyjemnością podzieliliśmy się naszym bardzo bogatym doświadczeniem. Niezwykłą radość sprawiło nam opowiadanie o efektach terapii naszych Podopiecznych. Nie obyło się bez wielu pytań, usłyszeliśmy wiele ciepłych słów za które dziękujemy 🙂

Razem z organizatorami zgadzamy się, iż multidyscyplinarne podejście do terapii dziecka przynosi największe efekty w procesie leczenia dziecka niepełnosprawnego. Dlatego też jeszcze raz dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu.

  PARAMETRY ZABIEGU:

  • Kliniczna komora hiperbaryczna (najnowocześniejsza w Polsce)
  • Zastosowane ciśnienie 2ATA
  • Czas trwania zabiegu wynosi 80 minut w tym 60 minut w pełnym ciśnieniu!
  • Certyfikowany 100 % tlen medyczny podawany jest z butli tlenowej (nie z koncentratora!)
  • Maska BIBS -wysoce specjalistyczny system oddychania – wydychany dwutlenek węgla nie miesza się z tlenem
  • „O-ZONE Active”  Dedykowany System Dezynfekcji Ozonowej po każdym zabiegu! 
  • Wysuwane nosze z elektrycznie regulowana wysokością, pozwalające korzystać z leczenia pacjentom bez względu na sprawność fizyczną lub stan zdrowia
  • TV- System Video  

Fizjoterapeuci Centrum Hiperbarycznego Concept

Informacje oraz kontakt pod numerem telefonu

Centrum Hiperbaryczne Concept:

Wrocław, Siemianowice Śląskie

Nr tel. 661 044 206

Strona internetowa Centrum Hiperbarycznego Concept:

http://www.centrum-hiperbaryczne.pl/

(Visited 137 times, 1 visits today)
Blog Centum-Hiperbaryczne Concept

Dodaj komentarz